Shoferi i pa duruar parakalon kamionin, për ta pritur gjëma më pas

Shoferi i pa duruar parakalon kamionin, për ta pritur gjëma më pas

420
0
SHPËRNDAJE

Ky është momenti tronditës kur një shofer i paduruar parakalon një kamion në një autostradë në Kaliforni, për t’u përplasur me muret anësore pak sekonda më vonë.

 

Në videon, e cila u kap në 2015, shoferi i kamionit shihet duke u përgatitur për dalë në një autostradë në Livermore të Kalifornisë.

Makina vazhdon të ngasë një distancë të shkurtër përpara se të lëvizë nga rruga dhe të ndalet në një hendek.

Është e paqartë nëse shoferi i makinës u lëndua gjatë incidentit dhe individi nuk u identifikua.

Shoferi i kamionit nuk u identifikua.