Rrufeja godet futbollistin brazilian (Video)

Rrufeja godet futbollistin brazilian (Video)

221
0
SHPËRNDAJE

Në ndeshjen U-20 ndërmjet skuadrave Agua Santa dhe Atletico Mineiro, në Brazil, në afërsi të qytetit Sao Paulo, për pak t’i kushtojë me jetë futbollistit brazilian Henrique, të cilin e ka goditur rrufeja. 

Gjatë gjithë ndeshjes moti ishte i keq, ndërsa ajo ishte ndërprerë disa herë nga ana e gjyqtarit.

Dy minuta para fundit të ndeshjes, kur rezultati ishte 1:0 për Mineiron, rrufeja e kishte goditur futbollistin e pafat.