Mjerë kë çon halli në gjykatë!

Mjerë kë çon halli në gjykatë!

186
0
SHPËRNDAJE

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, nënvizon se Vettingu dhe institucionet e reja që lindin bashkë me Reformën në Drejtësi, duhet të nisin punën sa më parë. Përmes një statusi në rrjetin social Facebook, Manjani lëshon alarmin duke thënë: mjerë kë çon halli në gjykatë.

“Vetting-u, por edhe institucionet e reja duhet të fillojnë punë një orë e më parë! Disa e kanë lëshuar pa doreza!

Mjerë kë çon halli në gjykatë!”, përfundon ai.