Pamje të jugut të Shqipërisë që ndoshta nuk i keni parë, e...

Pamje të jugut të Shqipërisë që ndoshta nuk i keni parë, e që janë mahnitëse!

523
0
SHPËRNDAJE

Thonë se syri e do të bukurën, e syve të njeriut nuk duhe t’i ikin këto pamje të Shqipërisë.

Edhe pse shpesh herë me probleme ekonomike e politike, Shqipëria vazhdon të jetë një prej vendeve më pamjn më të bukur në Ballkan.

Por kryeministri shqiptar, Edi Rama zgjodhi që këtë mëngjes për gjithë ndjekësit e tij të paraqes një video që tregon shumë vende ndoshta të papara më herët nga jugu i Shqipërisë.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë fluturim mbi disa nga atraksionet më të bukura turistike në Jug të Shqipërisë, ju uroj një javë sa më të mbarë ”, shkroi Rama.

Por nëse shikon këtë video padyshim se kupton që vendet e bukura në Shqipëri duhet vizituar, sepse janë thjeshtë mahnitëse.