Ndryshon komplet moti, shi dhe erë e fortë në këtë qytet (VIDEO)

Ndryshon komplet moti, shi dhe erë e fortë në këtë qytet (VIDEO)

181
0
SHPËRNDAJE

Shi i madh ka rënë pasditen e sotme në Podujevë.

Në një video shihen pamjet e erërave të forta dhe shiut në këtë pjesë.

Ndërsa, gjatë ditës së sotme temperaturat në këtë pjesë të Kosovës kanë shkuar deri në 26 gradë celciues.