Kleopatra, femra ilire e fisit Macedoni

Kleopatra, femra ilire e fisit Macedoni

2847
0
SHPËRNDAJE

Pasardhëse direkte e Aleksandrit të madh dhe e familjës që mbanin mbiemrin Ptolomei.

Mbretëresha e Egjiptit./s.p/