Habit UEFA/ Shqipëria nuk i ka mbaruar ende ndeshjet e Botërorit, do...

Habit UEFA/ Shqipëria nuk i ka mbaruar ende ndeshjet e Botërorit, do luajë dhe 4 të tjera

1571
0
SHPËRNDAJE

Kombëtarja shqiptare nuk e paska mbyllur dje aventurën në eleminatoret e Championsit. Të paktën kështu mendon UEFA.

Sipas këtij institucioni kuqezijtë do luajnë sonte edhe 4 ndeshje të tjera.

Natyrisht që bëhet fjalë për një gafë në sajtin zyrtar të UEFA-s ku ka vendosur gabimisht 4 herë emrin e përfaqësueses sonë në ndeshjet që luhen sonte.

Tifozët të qetësohen pasi Shqipëria e drejtuar nga Panuçi e mbylli mbrëmë aventurën në eleminatoret e botërorit ku u rendit në vendin e tretë në grup pas Spanjës dhe Italisë.

21768357_1409034392529119_3649438127646238843_nUntitled