Elseid Hysaj 70 milionë euro? Menaxheri i futbollistit i çudit të gjithë...

Elseid Hysaj 70 milionë euro? Menaxheri i futbollistit i çudit të gjithë me reagimin e tij

318
0
SHPËRNDAJE

elseid-2-e1514313286362-1200x630

Megjithatë, menaxheri i lojtarit, Mario Giufredi, mendon se kjo shifër është e ekzagjeruar.

Nuk e di se sa vlen, por nuk e besoj të vlejë 70 milion euro. Këto shifra kërkohen vetëm për sulmuesit dhe Hysaj është një mbrojtës krahu. Nëse ai vlen kaq, De Laurentis ka bërë gabim që i ka vendosur klauzolën 50 milion euro”, u shpreh menaxheri i shkodranit.