VIDEO/ UÇK në Koshare lufton ballë për ballë me armikun serb

VIDEO/ UÇK në Koshare lufton ballë për ballë me armikun serb

1433
0
SHPËRNDAJE

Një video e luftës së zhvilluar në Koshare është publikuar në mediat sociale. Në këtë video shihet qartë lufta e zhvilluar ndërmjet Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe forcave serbe.

Aty shfaqen nga afër ushtarët e UÇK-së, disa prej të cilëve edhe marrin lëndime, si pasojë e luftës ballë për ballë.

Shikojeni videon për më shumë: