Nano pretencioz, sfidon edhe studiuesit e Skënderbeut

Ngacmimi i publicistit Mustafa Nano ka aktualizuar më shumë se kurrë më parë çështjen e mbetur pezull në historiografi – atë të origjinës së...

INTERVISTA/ Rrëfehet autori i fotografive nudo të Melanie Trump: Ja pse vendosa të jetoj...

Një artist pagan që ka ngjizur fëmijën për pashkë dhe pret të bëhet baba i një djali për Krishtlindje, nga lidhja me “Miss Albania...

Bleona del cipridon cullak (FOTO 18+)

Bleona Qerreti nuk e di kuptimin e fjalës turp pavarësisht se ka 38 vite mbi supe. Këngëtarja shqiptare sapo ka publikuar një foto tërësisht e...

Genta krejt cullak në klipin e ri (Foto +18)

Genta Ismajli shumë shpejt do të vijë me projekt të ri muzikor. E xhirimet për këtë këngë duket se tashmë kanë filluar, shkruan Indeksonline. Në këto...

UPSSS! Ledri Vula kapet duke u puthur me këtë super femër (FOTO)

Ai është padyshim një nga djemtë më të pëlqyer të showbizzit shqiptar dhe kjo nuk ka vend për diskutim. E duke qenë se të gjithë...

Santorini si Durrësi, tani edhe Adelina Tahiri po pushon atje (FOTO)

Njëra nga këngëtarët më të bukura shqiptare, Adelina Tahiri, po kalon pushime të këndshme këtë verë. Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri ka zgjedhur ishullin grek...

Bëhen bashkë dy femrat më seksi shqiptare (FOTO)

Marina Fara dhe Anjeza Branka janë parë bashkë në mbrëmjen e të premtes. Dy femrat seksi shqiptare që shquhen për provokimet që dinë t’i bëjnë...

Ja kur do ta publikojnë këngën “VIP” Ermali dhe grupi Kaos

Muaji korrik po rezuton të jetë koha kur shumica prej artistëve kanë ruajtur ‘arsenalin’ e krijimeve muzikor për të goditur me projektet e tyre...

Rama “përçan” motrat Koçi, njëra majtas, tjetra djathtas

Kryeministri Edi Rama ka postuar një foto në faqen e tij të Facebook- ut, e cila duket se nuk do të kalojë pa u...

Rëndësia e relacioneve të Frang Bardhit për historinë e Shqipërisë

nga MARK PALNIKAJ Në veprën e Daniele Farlatit “Illyricum Sacrum” në vëllimin VII, në faqen 271, ka një kapitull me titull “Ipeshkvijt e Sardës dhe...