MOS I HUMBISNI

15 plazhet më të bukura në Shqipëri që duhen vizituar gjatë...

Shqipëria është shnëdrruar shumë shpejt në një destinacion veror popullor, falë bregdetit mahnitës dhe plazheve të bukura që janë disa prej faktorëve madhorë që...

“Nuk urreva kurrë, askënd”

Intervista e rrallë e At Zef Pllumbit, 14 vjet më parë, që mbetet aktuale po aq edhe sot. Një rrëfim për besimin, Shqipërinë dhe...

Zbulohet një objekt nëntokësor në Kaçanik (Video)

Në Kotlinë të Kaçanikut, u zbulua një objekt nëntokësor që besohet të jetë qindra vjet i vjetër, dhe kjo i ka befasuar banorët.Ata nuk...

TË FUNDIT

- Advertisement -

TË FUNDIT